Strona główna

Gmina Gorlice

Aktualności » Wyniki wyborów samorządowych

dodano: 2014-11-19 09:23:40
Wybory Wójta Gminy:

Liczba głosów ważnych: 5735

Guzik Ryszard - 4049 głosów (70,6 %)

Trybus Maciej Mieczysław - 1686 głosów (29,4 %)



Wybory Rady Gminy Gorlice - wyniki głosowania:


Obwód nr 1, okręg nr 13 – Bielanka:


1) Cetnarowska Michalina 5

2) Wierzbicki Stanisław 14

3) Kukuła Marek 39



Obwód nr 2, okręg nr 1 – Bystra:

1) Ostrowski Piotr 255

2) Krajewska Agnieszka 121

3) Szymczyk Stanisław 96



Obwód nr 3, okręg nr 2 – Dominikowice:


1) Szymczyk Wiesław 253

2) Woźniak Zbigniew 121



Obwód nr 3, okręg nr 3 – Dominikowice:


1) Pabis Janusz Andrzej 127

2) Osikowicz Zdzisław 169

3) Przybyłowicz Rafał Stanisław 86



Obwód nr 4, okręg nr 4 – Klęczany:

1) Kalisz Bronisław Franciszek 106

2) Skowron Mieczysław Wiesław 212



Obwód nr 5, okręg nr 5 – Kobylanka:


1) Dąbrowski Wiesław Stanisław 45

2) Kalisz Wiesław Wiktor 17

3) Dyczko Marek Jerzy 94

4) Kosiba-Szkiluk Agnieszka Monika 191

5) Litwa Janusz Bronisław 33



Obwód nr 5, okręg nr 6 – Kobylanka:

1) Skowronek Andrzej Tadeusz 187

2) Kumkowski Stanisław 30

3) Gubała Maria Felicja 54

4) Szydłowski Kazimierz Adam 194



Obwód nr 7, okręg nr 8 – Ropica Polska:

1) Wójcik Jan Henryk 133

2) Gubała Wacław 159



Obwód nr 7, okręg nr 9 – Ropica Polska:


1) Król Marek Jacek 80

2) Łasak Bogumił Stanisław 315



Obwód nr 8, okręg nr 10 – Stróżówka:

1) Kłapsa Bogusław Rafał 121

2) Siarkowicz Bogusław Włodzimierz 159

3) Bambrowicz Leokadia Zdzisława 258



Obwód nr 9, okręg nr 11 – Szymbark:

1) Wszołek Marzenna 154

2) Krupa Maria Karolina 134

3) Tomasik Marian Eugeniusz 158



Obwód nr 10, okręg nr 12 – Szymbark:


1) Górski Tadeusz Bartłomiej 120

2) Rosłoński Wojciech 92

3) Ryzner Józef 72



Obwód nr 10, okręg nr 13 – Szymbark:

1) Cetnarowska Michalina 68

2) Wierzbicki Stanisław 40

3) Kukuła Marek 141



Obwód nr 11, okręg nr 14 – Zagórzany:


1) Kozień Krystyna Teodozja 126

2) Formela Bogusława Katarzyna 111

3) Panek Tomasz Zygmunt 62

4) Szpyrka Tomasz 80



Obwód nr 11, okręg nr 15 – Zagórzany:

1) Grabowski Janusz 95

2) Augustyn Janusz 132

3) Kalisz Aleksander Jacek 182

Frekwencja: 42,6 %


Wybory Rady Gminy Gorlice - wybrani radni:

1 Bystra       Piotr Ostrowski
2 Dominikowice   Wiesław Szymczyk
3 Dominikowice   Zdzisław Osikowicz
4 Klęczany    Mieczysław Skowron
5 Kobylanka    Kosiba - Szkiluk Agnieszka
6 Kobylanka     Szydłowski Kazimierz
7 Kwiatonowice    Stanisław Żegleń
8 Ropica Polska   Wacław Gubała
9 Ropica Polska   Bogumił Łasak
10 Stróżówka    Leokadia Bambrowicz
11 Szymbark    Marian Tomasik
12 Szymbark   Tadeusz Górski
13 Szymbark   Marek Kukuła
14 Zagórzany   Krystyna Kozień
15 Zagórzany   Aleksander Kalisz

SZCZEGÓŁOWA TABELA

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice




Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne