Strona główna

Gmina Gorlice

Dla Przedsiębiorców

Konsultacje dla przedsiębiorców

W związku z opracowywaniem Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Wójt Gminy Gorlice zaprasza osoby prowadzące lub zamierzające prowadzić działalność gospodarczą na spotkanie konsultacyjne dotyczące przeznaczenia terenów pod działalność gospodarczą w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.
   

Opłata recyklingowa oraz inne obowiązki przedsiębiorców

List Pana Tomasza Urynowicza Wicemarszałka Województwa Małopolskiego do przedsiębiorców wykonujących działalność gospodarczą, w celu przypomnienia o obowiązkach wynikających z przepisów prawa dotyczących m.in. opłaty recyklingowej.

Komunikat dot. wpisu do rejestru BDO

Informacja dla przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie handlu detalicznego i hurtowego, w których oferowane są torby na zakupy z tworzywa sztucznego objęte opłatą recyklingową.

Co oznacza uchwała antysmogowa dla przedsiębiorców z Małopolski?

Informacje Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego ws. ograniczenia powstawania nowych źródeł emisji zanieczyszczeń w działalności przedsiębiorców, rolników i ogrodników.

Komunikat w sprawie wpisów zdublowanych

Informujemy, że Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii rozpoczęło akcję informacyjną skierowaną do przedsiębiorców, którzy posiadają więcej niż jeden aktywny lub zawieszony wpis w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

RODO - informacja dla przedsiębiorców

Przeczytaj i sprawdź, jak przygotować swoją firmę do RODO.
   

Projekt dla przedsiębiorców „Lider CSR – zarządzanie wiekiem – subregion sądecki”

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza mieszkańców gminy Gorlice, którzy prowadzą działalność gospodarczą jako mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwa i zatrudniają przynajmniej jednego pracownika. do udziału w projekcie „Lider CSR – zarządzanie wiekiem – subregion sądecki”.

O PLATFORMIE BIZNES.GOV.PL

BIZNES.GOV.PL to źródło informacji o usługach, które państwo świadczy dla osób prowadzących i planujących rozpocząć własną działalność gospodarczą. Dowiesz się tutaj, jak założyć i prowadzić własną firmę

OBYWATEL.GOV.PL

OBYWATEL.GOV.PL to dobre źródło informacji o usługach, które państwo świadczy dla Ciebie. Chcemy, żebyś załatwił sprawy szybko i sprawnie, dlatego zbieramy nasze usługi w jednym miejscu i opisujemy w prosty i przystępny sposób.
[1] [2] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice
Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne