Strona główna

Gmina Gorlice

Profilaktyka uzależnień » Kampania Profilaktyczna Gminy Gorlice "Wyjść naprzeciw"

   

XII Kampania Profilaktyczna „Wyjść naprzeciw” - Stróżówka 2017

14 czerwca 2017 r. na terenie Zespołu Szkół w Stróżówce, odbyła się Kampania Profilaktyczna Gminy Gorlice pn. „Wyjść naprzeciw”. Gwiazdami imprezy byli piosenkarka Natalia Szroeder i saksofonista Łukasza Dyczko.
   

XI Kampania Profilaktyczna "Wyjść naprzeciw" - Szymbark 2016 (tv)

Przy Zespole Szkół w Szymbarku 16 czerwca 2016 r. już po raz jedenasty odbyła się Kampania Profilaktyczna Gminy Gorlice pn. „Wyjść naprzeciw”, Stała się ona tradycyjnym, corocznym podsumowaniem działań realizowanych na terenie gminy w obszarze profilaktyki uzależnień.   
   

X Kampania Profilaktyczna "Wyjść naprzeciw" Klęczany 2015 (tv)

12 czerwca 2015 r. na terenie Zespołu Szkół w Klęczanach odbyło się spotkanie młodzieży, nauczycieli i działaczy sportowych w ramach X Kampanii Profilaktycznej Gminy Gorlice "Wyjść naprzeciw".
   

IX Kampania Profilaktyczna "Wyjść naprzeciw" Stróżówka 2014

W środę, 25 czerwca 2014 r. przy Zespole Szkół w Stróżówce odbyła się kolejna edycja imprezy profilaktyczno - edukacyjno - kulturalnej Kampania Profilaktyczna Gminy Gorlice "Wyjść naprzeciw". Gwiazdą wieczoru był zespół WEEKEND.
   

VII Gminna Kampania Profilaktyczna "Wyjść naprzeciw", Dominikowice 2012

W dniu 21 czerwca 2012 r. w Dominikowicach odbyła się już 7. edycja imprezy profilaktyczno - edukacyjno - kulturalnej Kampanii Profilaktycznej Gminy Gorlice "Wyjść naprzeciw". Gminna Kampania Profilaktyczna "Wyjść naprzeciw" to doroczne spotkanie młodzieży wszystkich gminnych placówek szkolnych odbywające się pod hasłem "sport i muzyka przeciw nałogom" i ma w swoim założeniu ukazywać młodym mieszkańcom naszej gminy sport, rekreacją, czynny wypoczynek, dobrą muzykę jako alternatywę wobec pojawiających się zagrożeń związanych z uzależnieniami.

[1] [2] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice
Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne