Strona główna

Gmina Gorlice

Sport » Tabele ligowe »

Tabele ligowe - sezon 2010/2011 - część I

 PIŁKA NOŻNA

Liga okręgowa seniorów

 Nowy Sącz

 M 

  Nazwa zespołu Mecze Punkty Bramki

1

 Ogniwo  Piwniczna

30

 63 

81 : 44

2

 KS Zakopane

30

60

73 : 36

3

 Jordan Jordanów

30

56

56 : 38

4

 LKS Kobylanka

30

52

60 : 41

5

 Sokół Stary Sącz

30

51

61 : 48

6

 Gród Podegrodzie

30

50

45 : 37

7

 LKS Szaflary

30

49

73 : 58

8

 ULKS Korzenna

30

49

65 : 42

9

 Poprad Rytro

30

47

57 : 43

10

 Dobrzanka Dobra

30

44

59 : 40

11

 Przełęcz Tylicz

30

41

52 : 60

12

 Victoria Witowice Dolne

30

36

44 : 59

13

 Orzeł Wojnarowa

30

32

48 : 72

14

 LKS Jodłownik

30

19

31 : 75

15

 Zawada Nowy Sącz

30

17

24 : 93

16

 Gorce Kamienica

30

13

26 : 86

 

Klasa A seniorów

Gorlice - Nowy Sącz

M

Nazwa zespołu

Mecze

Punkty

Bramki

1

 LKS Uście Gorlickie

30

70

108 : 47

2

 KS Bobowa

30

69

  97 : 49

3

 LKS Ropa

30

58

   94 : 53 

4

 Wicher Mogilno

30

54

   89 : 60 

5

 LKS Wójtowa

30

54

   77 : 66 

6

 Ogień Sękowa

30

51

  83 : 59

7

 Biała Brunary

30

45

  56 : 53

8

 LKS Zagórzany

30

39

  52 : 70

9

 KS Biecz

30

37

  65 : 89

10

 Królovia Królowa Górna

30

36

  59 : 73

11

 LKS Szymbark

30

35

  70 : 85

12

 LKS Łużna

30

35

   52 : 66 

13

Torcida Smerekowiec

30

27

  57 : 76

14

 Nafta Kryg

30

26

  57 : 95

15

 Victoria Śnietnica

30

25

  45 : 75

16

 Polany Berest

30

25

  39 : 84

 

Klasa B seniorów

Gorlice

 M

Nazwa zespołuMeczePunktyBramki

 1

 Olimpijczyk Racławice

20

 46 

99 : 51

 2

 LKS Kobylanka II

20

43

61 : 28

 3

 LKS Kwiatonowice

20

41

88 : 42

 4

 LKS Staszkówka

20

25

42 : 55

 

 5 

Moszczanka Moszczenica

20

31

43 : 46

 6 

LKS Łosie

20

20

33: 59

 7 

LKS Grudna Kępska

20

12

27 : 63

 8 

LKS Bystra

20

11

26 : 75

PIŁKA SIATKOWA

     IX Gorlicka Amatorska Liga PIłki Siatkowej

 I liga mężczyzn

    Kolejność po rundzie finałowej

 M

    Nazwa zespołu

 1

                                 Libbud Libusza    

 2

                                Dark Pub Gorlice    

 3

                                Trybus I Szymbark    

 4

                                LKS Kwiatonowice

     Kolejność po rundzie zasadniczej

 M

 Nazwa zespołu

 Punkty

 Sety

 1

 Libbud Libusza 

  23 

26 : 8 

 2

 Dark Pub Gorlice

 21

 24 : 11

 3

 Trybus I Szymbark 

 19

  21 : 12 

 4

 LKS Kwiatonowice 

 15

  20 : 16 

 5

 Galicja Klęczany 

 12

  16 : 18 

 6

 Eskulap Libusza 

 12

  15 : 20 

 7

 Hydrotech Bobowa 

 11

  17 : 21 

 8

 Arex Gorlice 

 11

  13 : 20 

 9

 Tytan Ropa 

 10

  16 : 22 

 10

 LKS Uście Gorlickie 

 1

   7 : 27

 


Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice




Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne