Strona główna

Gmina Gorlice

Sport » Tabele ligowe »

Tabele ligowe - sezon 2008/2009 - część I

 
PIŁKA NOŻNA
 

Liga okręgowa seniorów

 Nowy Sącz

 M 

  Nazwa zespołu Mecze Punkty Bramki

1

 Grybovia  Grybów

30

72

79 : 20

2

 Łosoś  Łososina Dolna   

30

62

81 : 37

3

 KS Zakopane

30

60

58 : 26

4

 Dobrzanka Dobra

30

53

79 : 56

5

 KS Tymbark

30

47

60 : 42

6

 Przełęcz Tylicz

30

45

54 : 44

7

 Orawa Jabłonka

30

42

68 : 64

8

 Wierchy Rabka

30

41

52 : 51

9

 Poroniec Poronin

30

39

66 : 57

10

 LKS Zagórzany

30

36

53 : 70

11

 Ogniwo  Piwniczna

30

36

67 : 78

12

 Hart Tęgoborze

30

35

44 : 59

13

 Zawada Nowy Sącz

30

32

49 : 79

14

 LKS Kobylanka

30

30

50 : 70

15

 Biecz

30

21

30 : 95

16

 Orkan Raba Wyżna

30

20

32 : 74

 

Klasa A seniorów

 Nowy Sącz - Gorlice

 M 

  Nazwa zespołu Mecze Punkty Bramki

1

 ULKS Korzenna

30

75

108 : 34

2

 Orzeł Wojnarowa

30

73

107 : 39

3

 Ogień Sękowa

30

63

 86 : 42

4

 Polany Berest

30

53

 52 : 45

5

 KS Bobowa

30

47

 79 : 68

6

 Nafta Kryg

30

45

 72 : 66

7

 LKS Łużna

30

42

 64 : 53

8

 KPT Nawojowa

30

41

 53 : 59

9

 LKS Stróżówka

30

39

 65 : 62

10

 LKS Ropa

30

34

 53 : 56

11

 Galicja Nowy Sącz

30

33

 50 : 75

12

 Biała Brunary

30

32

 59 : 88

13

 Królovia Królowa Górna

30

31

 58 : 78

14

 LKS Grudna Kępska

30

24

 42 : 88

15

Torcida Smerekowiec

30

24

 38 : 80

16

 Olimpijczyk Racławice

30

22

 46 : 99

 

  Klasa B seniorów

 Gorlice

 M 

    Nazwa zespołu

Mecze

 Punkty

Bramki
 

 Wójtowa

 14  38 54 : 18 
 

 LKS Szymbark

 14  24 47 : 32 
 3 

 Hańczowa

 14  23 34 : 30 
 

 LKS Kwiatonowice

 14  23 39 : 30 
 5 

 Sokół Staszkówka

 14  19 30 : 28 
 6 

 Victoria Śnietnica

 14 13 24 : 44 
 

 LKS Bystra

 14  11 26 : 41 
 8 

 Moszczanka Moszczenica

 14  10

18 : 49 

 
PIŁKA SIATKOWA 
 

     VII Gorlicka Amatorska Liga PIłki Siatkowej

 I liga mężczyzn

    Kolejność po rundzie finałowej

 M

    Nazwa zespołu

 1

     Hydrotech Bobowa     

 2

 Libbud Libusza       

 3

                             Eskulap Libusza  

 4

 Dark Pub Gorlice    

     Kolejność po rundzie zasadniczej

 M

 Nazwa zespołu

 Mecze

 Punkty

 Sety

 1

 Libbud Libusza 

 10

  27 

29 : 8 

 2

 Hydrotech Bobowa  

 10

 26

 28 : 10

 3

 Eskulap Libusza 

 10

 20

  25 : 18 

 4

 Dark Pub Gorlice

 10

 17

  23 : 21 

 5

 Błyskawica Dominikowice

 10

 16

  22 : 20 

 6

 Uście Gorlickie

 10

 15

 20 : 21

 7

 Wietecha Klęczany

 10

 13

  19 : 23 

 8

 Tytan Ropa 

 10

 12

  18 : 21 

 9

 Gwarant Stróżówka

 10

 10

  15 : 22 

 10

 Trybus Szymbark

 10

 6

 11 : 26

 11

 Brams Kobylanka 

 10  3    7 : 27

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice




Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne