Strona główna

Gmina Gorlice

Ogłoszenia

Konkurs projektow z zakresy sprzyjania rozwojowi sportu na rok 2022

Wójt Gminy Gorlice ogłosił konkurs  projektów na realizację w 2022 roku zadań publicznych z zakresu sprzyjania rozwojowi sportuPierwszy konkurs z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej na rok 2022

Wójt Gminy Gorlice ogłosił pierwszy konkurs  ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej na rok 2022
   

Liczba ludności w Gminie Gorlice według stanu na dzień 31.12.2021

Liczba ludności w Gminie Gorlice według stanu na dzień 31.12.2021
   

Zakończenie remont mostu w miejscowości Bielanka

„Razem można więcej” – takie hasło przyświecało wspólnej inwestycji realizowanej przez Gminę Gorlice oraz Nadleśnictwo Łosie, polegającej na remoncie mostu na potoku w miejscowości Bielanka, poprawiającej bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego.
   

Rekrutacja do projektu „Złap za STER!”

Projekt „Złap za STER!” skierowany jest do osób mieszkających i/lub pracujących na terenie Małopolski i znajdujących się w określonej sytuacji.
   

Uroczysta gala krwiodawców w Szymbarskim kasztelu

W czwartek 25 listopada br. krwiodawcy ziemi gorlickiej spotkali się na uroczystej gali w Szymbarskim kasztelu

Oferta pracy w WTZ

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bielance poszukują pracownika na stanowisko konserwator. Wymagane dokumenty  należy dostarczyć do Warsztatów Terapii Zajęciowej w Bielance w terminie do 31 grudnia 2021 r.

Przerwa w dostawie wody w miejscowości Ropica Polska

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Gorlicach informuje, że w związku z wystąpieniem awarii wodociągowej, dziś tj. 25.11.2021 (czwartek) od godziny 8:00 do godzin popołudniowych, nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców w miejscowości Ropica Polska – Ropica Góry (naprzeciw wodociągów).

Za utrudnienia przepraszamy.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] ... [21] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny