Strona główna

Gmina Gorlice

Ogłoszenia

Informacja ws. funkcjonowania kasy Urzędu

Z uwagi na znaczną liczbą osób korzystających z kasy Urzędu Gminy w godzinach 9:00 – 12:00 i tworzącą się w tym czasie sporą kolejką oczekujących, uprzejmie prosimy o korzystanie z usług, w miarę możliwości, w całym przedziale godzin otwarcia kasy oraz o zachowanie reżimu sanitarnego podczas oczekiwania na obsługę.

W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo zachęcamy do dokonywania płatności drogą elektroniczną.

Sprzedaż nieruchomości w Kobylance

Wójt Gminy Gorlice ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż zabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Gminy Gorlice, położonej w Kobylance.

Zarządzenie Wójta w sprawie przyznania dotacji

Wójt Gminy przyznał dotację na realizację, w pierwszym półroczu 2021 roku, zadań publicznych Gminy Gorlice z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu.


Dziękujemy za wpłaty!!

W ostatnim czasie wiele wpłat wpłynęło od organizacji pozarządowych/społecznych, instytucji i przedsiębiorców działających w regionie. Mieszkańcy także nadal pamiętają i pomagają! A skala pomocy robi wrażenie!! DZIĘKUJEMY!

   

Zmiana numerów rachunków bankowych Gminy Gorlice

Od 1 lutego 2021 r. nastąpiła zmiana numerów rachunków bankowych Gminy Gorlice. Wpłat należy dokonywać na następujące numery rachunków bankowych...
   

Organizacja pracy w Urzędzie Gminy

Ogłoszenie w sprawie zasad  wykonywania zadań publicznych w Urzędzie Gminy Gorlice, z uwzględnieniem ograniczeń w funkcjonowaniu Urzędu, w związku z trwającym stanem epidemii.
   

Grant Sołecki - GRUNT TO MIEĆ GRUNT

Portal Przetargów Rolnych zaprasza do udziału w naborze wniosków Grant Sołecki GRUNT TO MIEĆ GRUNT. Nabór wniosków prowadzony będzie do 15  marca 2021 roku.

Szkolenie „Tworzenie i funkcjonowanie marki lokalnej na obszarach górskich i podgórskich”.

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza mieszkańców obszarów wiejskich, rolników, przedsiębiorców na szkolenie e-learningowym pn. „Tworzenie i funkcjonowanie marki lokalnej na obszarach górskich i podgórskich”.
   

Komenda Powiatowa Policji ostrzega Seniorów!

Fałszywi wnuczkowie znów uderzyli. Seniorzy bądźcie ostrożni!
Tylko w ciągu ostatnich dwóch dni (27-28 stycznia 2021 roku) gorlicka Policja otrzymała kilkanaście zgłoszeń dotyczące prób wyłudzenia pieniędzy tzw. metodą na córkę (syna), która spowodowała wypadek. Niestety w dwóch przypadkach oszuści osiągnęli swój cel, a mieszkańcy naszego powiatu stracili łącznie ponad 70 tys. złotych.

„Umów wizytę w urzędzie skarbowym”

Umów wizytę w urzędzie skarbowym – nowa usługa KAS rusza w całym kraju.Wizytę można umówić przez internet lub telefonicznie.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] ... [12] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice
Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne