Strona główna

Gmina Gorlice

Rozmaitości

   

Aktywni Seniorzy - Szlakiem Piastowskim

Wycieczka „Szlakiem Piastowskim” była  jednym z większych zadań zaplanowanych w projekcie pt. „Wspólnota łączy - aktywny senior!”, realizowanym przez Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe Wsi Dominikowice.
   

Absolutorium dla wójta gminy Gorlice

Rada Gminy Gorlice, na sesji w dniu 25 czerwca 2018 r. – po wysłuchaniu opinii Komisji Rewizyjnej i Regionalnej Izby Obrachunkowej - jednogłośnie udzieliła absolutorium Wójtowi Gminy Gorlice Ryszardowi Guzikowi z tytułu wykonania budżetu za 2017 rok.
   

Nagrodzono opiekunów drewnianych zabytków z Małopolski

Właściciele zabytkowego dworku w Kwiatonowicach (gmina Gorlice) – Magdalena Miller i Kasper Świerzowski – zostali laureatami tegorocznej Nagrody im. Mariana Korneckiego.
   

"Spotkanie na obcasach”

8 marca 2018 r. restauracja w Zagórzanach gościła 63 kobiety z Gminy Gorlice na "Spotkaniu na obcasach”, zorganizowanym z okazji Dnia Kobiet.
   

Lata 20-te, 30-te w Ropicy Polskiej

Dnia 22 listopada 2017 roku w Szkole Podstawowej w Ropicy Polskiej, odbyła się niezwykła podróż artystyczna w lata 20. ubiegłego stulecia.

Wycieczka Seniorów Doliną Popradu

Dnia 4 października 2017 r. grupa seniorów z Ropicy Polskiej, Szymbarku, Kobylanki oraz Dominikowic pojechała na wycieczkę Doliną Popradu. Pierwszym punktem programu była Krynica.
   

III Spartakiada – Senioriada

26 września 2017 roku w Szkole Podstawowej w Ropicy Polskiej odbyła się III Spartakiada – Senioriada. Wzięło w niej udział 60 seniorów z sześciu wiosek z terenu gminy Gorlice: Szymbarku, Ropicy Polskiej, Klęczan, Kobylanki, Dominikowic oraz Zagórzan.
   

Wycieczka do Warszawy

W ramach projektu „Razem dla innych, wspólnie dla siebie”realizowanego przez Ochotniczą Straż Pożarną w Dominikowicach, seniorzy wraz z grupą młodych 5-6 września wyruszyli do Warszawy. Wyjazd odbył się dzięki  pozyskanym środkom z programu ASOS - 2017 z MRPIPS.
   

Złote Gody 2017

51 par z Miasta i Gminy Gorlice obchodziło 3 sierpnia 2017 roku jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego – Złote Gody, jedna para jubileusz 55-lecia – Szmaragdowe Gody, a cztery pary jubileusz 60-lecia – Diamentowe Gody.
   

Setne Urodziny Antoniny Knapczyk

Jubileuszu Setnych Urodzin obchodziła mieszkanka Kobylanki Antonina Knapczyk.
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice
Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne