Strona główna

Gmina Gorlice

Rozmaitości

   

„Dzień Seniora”

„Dzień Seniora” to sposobność do spotkania, rozmowy i wzajemnego świętowania ludzi starszych. To wyraz naszego największego szacunku i wdzięczności dla naszych drogich rodziców i dziadków. Europejski Dzień Seniora przypada na 1 października, ale obchodzony jest w różnych, jesiennych terminach. W Gminie Gorlice  spotkanie Seniorów odbyło się 14 listopada 2018 roku w Restauracji Podzamcze  w Gorlicach.

AKADEMIA TWÓRCZOŚCI LOKALNEJ

AKADEMIA TWÓRCZOŚCI  LOKALNEJ  to nowa inicjatywa Stowarzyszenia Kulturalno-Oświatowego Wsi Dominikowice w zakresie ekonomizacji.
   

Ostatnia sesja Rady Gminy VII kadencji

W dniu 18 października 2018 r. odbyła się sesja Rady Gminy Gorlice. Była to 37. sesja i jednocześnie ostatnia sesja Rady VII kadencji.
   

IV Spartakiada – Senioriada

W Ropicy Polskiej odbyła się IV Spartakiada – Senioriada zorganizowana przez Stowarzyszenie Kulturalno – Oświatowe Wsi Dominikowice, w ramach projektu Aktywni Seniorzy w Powiecie Gorlickim.
   

Podziękowanie dla sekretarz gminy

W Urzędzie Gminy Gorlice pożegnano i podziękowano za wieloletnią pracę na stanowisku sekretarza gminy Pani Halinie Orubie, w związku z przejściem na emeryturę.
   

Powitanie Jesieni przez Seniorów

Zarząd Stowarzyszenia Kulturalno-Oświatowego Wsi Dominikowice i Dyrektor Szkoły Podstawowej w Ropicy Polskiej zaprosili seniorów na integracyjnego grilla do Łosia.
   

Placówka Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży w Gminie Gorlice

Gmina Gorlice od stycznia 2018 r. realizuje projekt mający na celu utworzenie placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży. Wartość całego projektu wynosi 2 778 635,75 zł.
   

Wycieczka krajoznawcza Seniorów Gminy Gorlice

1 września 2018 r. 52 seniorów z gminy Gorlice brało udział w wycieczce krajoznawczej do Kielc i Wąchocka. Wycieczka odbyła się w ramach zadania publicznego  z zakresu pomocy społecznej pn. „Prowadzenie ośrodka wsparcia dla osób w podeszłym wieku i młodzieży na terenie gminy Gorlice”.
   

Małżeństwa na medal!

56 par z Miasta i Gminy Gorlice świętowało 29 sierpnia 2018 r. jubileusze długoletniego pożycia małżeńskiego.
50 par obchodziło jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego – Złote Gody, jedna para jubileusz 55-lecia – Szmaragdowe Gody, jedna para jubileusz 60-lecia – Diamentowe Gody, dwie pary jubileusz 62-lecia oraz dwie pary jubileusz 65-lecia – Żelazne Gody.
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] ... [13] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice
Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne