Strona główna

Gmina Gorlice

Sport

   

Kolejne medale w dorobku Michała Zielenia, lekkoatlety z Kobylanki

Trwa świetna sportowa passa Michała Zielenia, mieszkańca Kobylanki, utalentowanego biegacza startującego w barwach podkarpackiego klubu sportowego Technik Trzcinica.
   

Michał Zieleń złotym medalistą halowych Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce

Michał Zieleń, zdobył złoty medal Mistrzostw Polski w kategorii wiekowej U20, w biegu na dystansie 3000 metrów z czasem 8:30,66. Podczas mistrzostw, które odbyły się w dniach 12-14 lutego 2021 roku w hali Arena w Toruniu, występujący aktualnie w barwach ULKS Trzcinica (woj.podkarpackie) Michał Zieleń, prowadzony przez trenera tego klubu Tomasza Wojtasa, pozostawił w tyle 20 rywali. Srebrny medal przypadł Mateuszowi Gosowi z klubu RLTL Optima Radom, brązowy Adrianowi Rombergowi z klubu MKS MOSM Bytom. Michał Zieleń mieszka w Kobylance, jest wychowankiem Jerzego Dziedziaka, trenera Uczniowskiego Klubu Sportowego w Kobylance.
Zdjęcia, źródło: Tomasz Wojtas

Brązowy medal Rafała Markowicza i Bartosza Piekarza w Mistrzostwach Polski Juniorów w badmintonie

Podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców w badmintonie które odbyły się w dniach 17 - 19 kwietnia 2014 roku w Białymstoku, brązowy medal w grze podwójnej wywalczyli zawodnicy UKS Orliki Ropica Polska Rafał Markowicz i Bartosz Piekarz.

Srebrny medal Rafała Markowicza na OOM w badmintonie

Podczas zmagań w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, które są jednocześnie Indywidualnymi Mistrzostwami Polski w kategorii juniorów młodszych w badmintonie rozegranych w dniach 20 - 22 czerwca 2014 roku  w  Sobótce, zawodnik UKS "Orliki" Ropica Polska Rafał Markowicz zdobył srebrny medal w grze mieszanej.

Medal Izabeli Jajko w Mistrzostwach Polski młodzików w badmintonie

Podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików w badmintonie  rozegranych w dniach 16 - 18 maja 2014 roku w Kępnie, zawodniczka UKS "Orliki" Ropica Polska Izabela Jajko zdobyła brazowy medal w grze podwójnej.

Izabela Jajko Mistrzynią Polski w grze podwójnej młodzików w badmintonie

Podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików w badmintonie  rozegranych w dniach 17 - 19 maja 2013 roku w Suchedniowie, zawodniczka UKS "Orliki" Ropica Polska Izabela Jajko zdobyła złoty medal w grze podwójnej.

   

Obchody 60 - lecia klubu sportowego ZAGÓRZANY

Ludowy Klub Sportowy ZAGÓRZANY obchodził w dniu 21 lipca 2013 roku jubileusz 60- lecia swojej działalności.

Medal drużyny UKS "Orliki" Ropica Polska w badmintonie

Podczas Drużynowych Mistrzostw Polski   rozegranych w dniu 8 grudnia 2012 roku w Białymstoku  badmintonowa drużyna juniorów młodszych UKS "Orliki" w Ropicy Polskiej w składzie Krystian Chrząścik, Bartosz Piekarz, Adam Bugno i Michał Sierak wywalczyła brązowy medal. 

Sukcesy młodych lekkoatletów UKS Kobylanka

W dniu 30 września 2012 roku, podczas Mistrzostw Polski Młodzików rozegranych  w Słubicach, zawodnik UKS Kobylanka Bartosz Reczek, podopieczny Jerzego Dziedziaka zajął 9 miejsce w skoku w dal, skacząc na odległość 5,80. Wcześniej podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Makroregionu rozegranych w dniu 15 września 2012 roku w Rzeszowie   zawodnik ten sięgnął  po złoty medal w tej konkurencji. Skokiem na odległość 6,22 m.  ustanowił  rekord naszej gminy w kategorii młodzików.  

   

Pierwszoligowe siatkarki Stali Mielec w Szymbarku

W ramach III Turnieju Piłki Siatkowej Fakro Cup o Puchar Ziemi Gorlickiej w szymbarskiej sali sportowej gościliśmy w dniu 14.09.2012 r.  renomowany, pierwszoligowy zespół STALI MIELEC który spotkał się z drużyną Małopolski.  Mecz zakończył się wynikiem 3:0 (25:15,25:10,25:9) dla zespołu z Mielca. 

[1] [2] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice
Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne