Strona główna

Gmina Gorlice

Kultura » Wydarzenia Kulturalne

   

XII Panorama Kultur w Szymbarku (tv)

W dniu 26 lipca 2015 r. w skansenie w Szymbarku odbyła się XII Panorama Kultur. Gwiazdą Panoramy był Zespół LOLEK ORKIESTRA z Zamościa, który żywiołowo wystąpił w kilku odsłonach i zachwycił publiczność. Tegoroczna impreza połączona była z otwarciem "Przystanku Szymbark".
   

Wakacje z Ośrodkiem Kultury

Podczas wakacji starsi i młodsi mogą ciekawie spędzić czas w filiach Ośrodka Kultury Gminy Gorlice.
   

DO SZTABU MARSZ!

28 kwietnia 2015 r. na terenie Skansenu Wsi Pogórzańskiej im. Prof. R. Reinfussa w Szymbarku odbyła się realizacja projektu edukacyjnego „Do sztabu marsz!” z okazji 100-lecia Bitwy pod Gorlicami.
   

XXI Gminne Prezentacje Palm, Pisanek i Stołów Wielkanocnych

29 marca 2015 r. w Kobylance, odbyły się kolejne Prezentacje Palm-Pisanek i Stołów Wielkanocnych, których organizatorem już od 21 lat jest Ośrodek Kultury Gminy Gorlice. Mieszkańcy jak zwykle nie zawiedli i licznie uczestniczyli w tym wspólnotowym wydarzeniu.
   

Dożynki Gminne w Kobylance

W niedzielę 24 sierpnia 2014 r. w Kobylance, mimo niekorzystnych warunków pogodowych, odbyły się Dożynki Gminne, które miały niecodzienną oprawę.
   

Panorama Kultur w Szymbarku

27 lipca 2014 r. w skansenie w Szymbarku odbyła się kolejna edycja Panoramy Kultur. Na przybyłych gości i mieszkańców czekało wiele atrakcji, występów i prezentacji.

„ŚLADY PAMIĘCI" - 100-lecie I wojny światowej

„ŚLADY PAMIĘCI” - projekt realizowany przez Ośrodek Kultury Gminy Gorlice w ramach Małopolskiego Programu Obchodów „100-lecie I wojny światowej”.
   

Koncert Andrzejkowy w Dominikowicach

W niedzielę, 24 listopada 2013 r. w szkole w Dominikowicach odbył się doroczny Koncert Andrzejkowy połączony z obchodami 10 –lecia grupy mażoretek Domino działającej przy filii Ośrodka Kultury Gminy Gorlice w Dominikowicach.

(Tv)

« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice
Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne